Czym jest transport maszyn

Transport maszyn to przewóz maszyn i urządzeń mechanicznych odpowiednio dobranymi środkami transportu. Zazwyczaj nie zachodzi tutaj potrzeba używania specjalistycznych środków transportu. Wystarczy zapewnić odpowiednie warunki przewozu i dobrać odpowiedni samochód i trasę.

Transport maszyn samochodami z HDS

Jest jednak wiele rodzajów maszyn, których przetransportowanie wymaga specjalistycznego sprzętu. Należy do nich szereg dużych maszyn budowlanych, które nie są wyposażone we własne napędy, albo takich, które w pewnych sytuacjach nie mogą przemieszczać się po drogach. Do takich maszyn zaliczyć można między innymi: koparki, ładowarki czy spycharki. Oprócz ciężkich maszyn budowlanych, specjalistycznego transportu wymaga również wiele ciężkich i dużych maszyn przemysłowych, takich jak spawarki czy frezarki i wiele innych.

Przy zastosowaniu samochodów z zamontowanym dźwigiem hydraulicznym - HDS - można transportować wszelkiego rodzaju towary charakteryzujące się zarówno dużymi gabarytami jak i dużym ciężarem. Nasza firma dysponuje flotą takich samochodów, dzięki czemu z powodzeniem radzimy sobie z transportem tego rodzaju ładunku.

Zainteresowany tą usługą